fbpx

DARMOWA WWW

Sukces jest wynikiem właściwej decyzji.

Eurypides

Strona internetowa za darmo!

Weź udział w naszym projekcie i otrzymaj stronę internetową całkowicie za darmo

Strony tworzone z pasją!

Jak wziąć udział w projekcie?

KROK 1

Zarejestruj się!

Wypełnij formularz kontaktowy i napisz, że chcesz skorzystać z oferty darmowej strony internetowej.

KROK 2

Czekaj na odpowiedź

Nasz doradca odpowie na Twoje zgłoszenie i zobaczymy czy kwalifikujesz się do udziału w projekcie.

KROK 3

Domena i hosting

Twoja strona musi mieć adres oraz swoje miejsce w sieci. Skorzystaj z hostingu jednego z partnerów projektu! Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego.

KROK 4

Zebranie treści

Wspólnie z doradcą omówisz jak ma wyglądać Twoja strona. Zbierzemy treści tzw. content na stronę, czyli grafikę oraz teksty.

Bierzemy się do tworzenia Twojej strony!

KROK 6

Realizacja strony

Na tym etapie my zajmujemy się realizacją zlecenia zgodnie z wytycznymi oraz materiałami, które przekażesz naszemu doradcy.

KROK 7

Finalizacja projektu

Jeśli masz jakieś uwagi nanosimy poprawki tak, aby wykonanie satysfakcjonowało Cie w 100%. Następnie przekazujemy kompletne zlecenie w Twoje ręce i możesz cieszyć się swoją nową stroną internetową! 

Dlaczego warto?

Biorąc udział w projekcie masz pewność, że strona zostanie stworzona z dbałością o każdy szczegół. Sprawdź co jeszcze wyróżnia nasze projekty.

Gwarancja jakości

Projekty wykonywane są zgodnie z najnowszymi trendami. Ponadto każda strona sprawdzana jest pod kątem jakości, funkcjonalności oraz poprawności działania

Unikalny design

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nie pracujemy na szablonach, a każda strona jest starannie przygotowana piksel po pikselu pod życzenie klienta

CMS WordPress

Strony internetowe wykorzystują najpopularniejszy system zarządzania treścią WordPress. Dzięki temu w łatwy sposób możesz edytować lub dodawać treści na swoją stronę

W pełni za darmo

Projekt nie zakłada ponoszenia żadnych opłat za stworzenie strony. Wszystko co wykonamy związanego z Twoją stroną będzie w pełni darmowe.

Szybki czas realizacji

Strona powstaje w ciągu 7 dni od ustalenia szczegółów i otrzymania treści na stronę. Nie musisz zatem długo czekać na efekty naszej pracy!

Minimum Twojego wkładu

Jedyne czego potrzebujesz do działania strony to adres (domena) dla Twojej strony oraz serwera dzięki któremu będzie widoczna w internecie

Jesteśmy gotowi do realizacji Twojego projektu! A Ty?

Wypełnij formularz kontaktowy i ZAREJESTRUJ SIĘ!

ONI JUŻ NAM ZAUFALI

KONTAKT

MosakDesign

FORMULARZ KONTAKTOWY

Scroll to Top